MASÁŽ ZAHRNUJE:
  • 1. Společnou relaxační a zároveň erotickou sprchu před a po masáží.
  • 2. Erotickou olejovou masáž rukama, během které je masér nahý.
  • 3. Můžete se maséra po celém těle dotýkat.
  • 5. Masáž penisu včetně varlat, která je zakončena vyvrcholením. Počet vyvrcholení není omezen.
30 min1400 Kč61 €
60 min1600 Kč83 €
90 min2400 Kč105 €
120 min3300 Kč144 €

Nezaujala Vás tato masáž? Zkuste například:
Masáž tělo na tělo, Pussycat masáž nebo Japonskou Nuru masáž - všechny masáže mohou být prováděny GAY masérem a jde i na hotelu!

EROTICKÁ GAY MASÁŽ

Erotická gay masáž - jedná se o základní erotickou masáž, která je vhodná pro člověka, který poprvé zažívá intimitu a dotekovou masáž. Máte plachou povahu? Nejste si jisti, co od masáže očekávat? Nechte si přinést blažený pocit bez námahy a svěřte své tělo do rukou našeho profesionálního maséra.
Cílem je poznat sebe a odhalit své erotogenní zóny, které mohou vést k vrcholu vašich tužeb. Masáž se provádí výhradně za pomoci rukou našeho maséra, který je po celou dobu masáže nahý.

Masáž začíná společnou erotickou sprchou se žhavým masérem, poté spolu s masérem se přesunete do postele. Tady začínají kouzla - masér bude masírovat celé vaše tělo svými hebkými rukami a dovede vás na vrchol slasti, klidně i několikrát! Po masáží společně s masérem znovu zamíříte do sprchy. Ničeho se nestyďte, chlap je jen pro Vás! Vychutnejte si tuto exkluzivní masáž v našem luxusním prostředí v centru Prahy!

Nestačí Vám jeden chlap? Za 3400,-/hodina můžete poznat kouzla této magické masáže se dvěma!

Relax Massage Praha